eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20171121 21.11.2017 Godtgjøringsutvalget 12:00
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Ingrid Lien Ingrid Lien Senterpartiet (SP) Leder lien.ingrid@gmail.com 91321819 Ikke registrert
Grethe Monica Fjærvoll Grethe Monica Fjærvoll Høyre (H) Nestleder gmonic-f@online.no 99296930 Ikke registrert
Svein Eilif Olsen Svein Eilif Olsen Rødt (RØDT) Medlem skola3004@hotmail.com 90630837 Ikke registrert
Morten Melå Morten Melå Arbeiderpartiet (AP) Medlem m.mela@online.no 95036614 Ikke registrert
Ida Gudding Johnsen Ida Gudding Johnsen Venstre (V) Medlem idajohnsa@gmail.com 95125771 Ikke registrert
Astrid Tove Olsen Astrid Tove Olsen Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem astridtoveolsen@gmail.com 95279775 Ikke registrert
Øystein Mathisen Øystein Mathisen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem mathisen_@hotmail.com 92064910 Ikke registrert
Linda Forsvik Linda Forsvik Rødt (RØDT) Varamedlem lindaforsvik@gmail.com 40840024 Ikke registrert
Ann-Kristin Moldjord Ann-Kristin Moldjord Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem ann-kristin.moldjord@bodo.kommune.no 48198661 Ikke registrert
Håkon Andreas Møller Håkon Andreas Møller Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem hakonmoller@gmail.com 41542786 Ikke registrert
Allan Ellingsen Allan Ellingsen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem allan.ellingsen@gmail.com 95784675 Ikke registrert
Bente Haukås Bente Haukås Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem bente@lofotprodukt.no 47236697 Ikke registrert
Ole Christian Erikstad Ole Christian Erikstad Høyre (H) Varamedlem olechr76@gmail.com 92410358 Ikke registrert
Liv Bente Kristoffersen Liv Bente Kristoffersen Høyre (H) Varamedlem liv.bente.kristoffersen@dnb.no 90726490 Ikke registrert
Versjon:5.2.2.1